Стажування у Бірмінгемі

В серпні 2011 року інженер лабораторії технічних вимірювань Механіко-машинобудівного інституту Дмитро Джулій у складі українсько-російської групи пройшов навчання в навчальному центрі компанії Delcam plc, що розташований в промисловому центрі Великобританії в місті Бірмінгем.

Протягом чотирьох тижнів навчання були вивчені програмні продукти компанії Delcam, а саме: PowerSHAPE, PowerMILL та PowerMILL-FiveAxis, ArtCAM, FeatureCAM, PowerINSPECT та продукти медичного спрямування DelcamDental і OrthoModel. Особливу увагу було приділено вивченню PowerSHAPE, PowerMILL та ArtCAM, які уже успішно викладаються на нашій кафедрі. Навчання проходило в прекрасно обладнаних мультимедійних навчальних лабораторіях з використанням сучасних верстатів та стендів.

 


На заняттях

 

Програмні продукти компанії Delcam plc представляють широкі можливості в області моделювання, виготовлення та контролю виробів. Під час навчання було отримано величезний досвід у використанні даних технологій та у методиці викладання, що дозволить підвищити якість вивчення даних продуктів в нашому навчальному процесі на кафедрі ІТМ НТУУ “КПІ”.

 

 

У вимірювальній лабораторії PowerINSPECT

У вільний від навчання час Джулій Д.Ю. з іншими слухачами курсу відвідав багато всесвітньовідомих місць Об’єднаного Королівства. Вони відвідали Лондон – столицю з багатовіковою історію, побували на батьківщині Шекспіра в містечку Стретфорд-на-Ейвоні, де побачили будинок, в якому він народився, їздили в Уельс та Честер – місцевість в якій гармонічно поєднуються гори, океан та тисячолітня історія.

Замок Конві

 

Не забули відвідати всесвітньовідомий спадок цивілізації Стоунхендж, в місті Брістоль побували на кораблі-музеї «SS Great Britain». В столиці Уельсу в місті Кардіф побували в музеї та картинній галереї, а в Ліверпулі відвідали музей легендарної групи Бітлз.

 


Музей Бітлз

 


Біля Стоунхенджу

Навчання у Великобританії було дуже продуктивним, було отримано цінні знання та безліч приємних емоцій.

Поділитись:

Comments are closed