Відкрито реєстрацію на тренінг «Як публікуватися в міжнародних рецензованих виданнях»
26 лютого 2016 року у залі Вченої ради Київського національного університету імені Тараса Шевченка (вул. Володимирська, 60) відбудеться одноденний тренінг (з 9:00-18:00) для науково-педагогічних та наукових працівників, а також аспірантів на тему «Як публікуватися в міжнародних рецензованих виданнях».
Захід відбудеться за підтримки Київського національного університету імені Тараса Шевченка та Офісу Програми імені Фулбрайта в Україні.
Спікери: іноземні дослідники-учасники програми Фулбрайт в Україні та вітчизняні науковці, які мають досвід таких публікацій.
Учасники тренінгу дізнаються, як шукати якісні видання та подавати публікації, які є вимоги до оформлення робіт, які є західні стандарти академічного письма та ін.
Для тих, хто не встиг зареєструватися, буде вестися он-лайн трансляція тренінгу, після чого відеозапис буде розміщено на веб-сайті Міністерства.
Також у відповідному розділі на сайті будуть розміщені матеріали та презентації від спікерів.