Конкурс проектів “Інтелектуальний капітал України”

Фонд майбутнього України оголосив грантовий конкурс “Інтелектуальний капітал України” на отримання фінансової підтримки проектів, орієнтованих на створення і підвищення інтелектуального капіталу України, приєднання України до світових інтелектуальних процесів. Учасниками Конкурсу проектів можуть стати організації, а також фізичні особи (у тому числі представники колективів дослідників), які є резидентами України.

Основні тематичні пріоритети Конкурсу в 2013 році:
• «Майбутнє України в мінливому світі»;
• «Майбутнє міст, осель і систем розселення»;
• «Нове мислення для нового світу»;
• «Освіта майбутнього»;
• «Суспільство майбутнього та інші цінності»;
• «Здоров’я і довголіття»;
• «Мистецтво для майбутнього».

Заявки на конкурс подаються до 3 листопада 2013 року. Відбір та затвердження списку проектів, допущених на Конкурс, буде проведений до 14 листопада 2013 року, після чого аплікати матимуть можливість подати Заявки в повному форматі в період до 8 грудня 2013.

Проведення публічного захисту проектів, допущених на Конкурс, відбудеться 20 грудня, а опублікування результатів конкурсу та урочисте нагородження переможців відбудуться 21 грудня 2013 року.

Конкурсні заявки можуть містити запит на будь-який обґрунтований розмір гранту в діапазоні від 100 000 грн. до 8 000 000 грн.

Проекти, що подаються на Конкурс, мають бути реалізовані в період не більше 3-х років. Пріоритет у підтримці буде наданий проектам, які демонструють можливість сталого розвитку після завершення фінансування з боку Фонду.

Отримати детальнішу інформацію про умови і процедури проведення Конкурсу можна на Інтернет-сторінці grants.future-ukraine.org.ua, а також звернувшись до Секретаріату Конкурсу.

Проект на конкурс подаватиме і Наукове товариство студентів та аспірантів НТУУ “КПІ”. Студенти НТУУ “КПІ” запрошуються до робочої групи з підготовки цього проекту та до подання власних проектів на конкурс.

За матеріалами сайту www,kpi.ua

Поділитись:

Comments are closed