Нагадування щодо конференції ІММ-2017

Шановні викладачі та студенти кафедри ІТМ. Нагадуємо Вам, що подача матеріалів на конференцію закінчується 11 травня 2017р. До цього часу Вам необхідно підготувати та вислати на електронну пошту асп. Таргана Дмитра Валентиновича Tarakan.com@ukr.net  два документи: матеріали доповіді відповідно до вимог їх оформлення супровідні матеріали, відповідно до переліку

Continue reading

Поділитись:

“КОРТ-1” – 3D-принтер, створений учнями НВК 141 “ОРТ”

14 квітня 2017 року на нашій кафедрі відбулась презентація 3D-принтера «КОРТ-1», створеного силами учнів НВК 141 «ОРТ» м. Києва (http://www.ortlyceum.kiev.ua/).

Скачати презентацію (*.pdf, 2Mb)

Continue reading

Поділитись:

Вітаємо студентів ММІ з перемогою в конкурсі наукових робіт

За результатами всеукраїнського конкурсу наукових робіт «САПР та КМ в машинобудуванні» призові місця зайняли  студенти механіко-машинобудівного інституту, серед яких  1-ше місце зайняв Яцук С.О. (кафедра ІТМ),  два 3-х місцяСавченко А.В. (кафедра МПМ та РП) та Пасеніцький В.В. (кафедра ТМ).


Continue reading

Поділитись:

До уваги аспірантів кафедри!

Шановні аспіранти кафедри інтегрованих технологій машинобудування!

Настав термін звітування аспірантів 2014 та 2015 років  зарахування (2-го та 3-го року навчання) про хід виконання індивідуального плану за перше півріччя навчального року. Прозвітувати Вам потрібно буде спочатку на засіданні кафедри, яке відбудеться 20 квітня о 15.00 в ауд. 615-22к., а потім на засіданні вченої ради інституту.

Поділитись:

Пішов з життя академік Новіков Микола Васильович

З глибоким сумом дізнались, що сьогодні, 7 квітня 2017 року пішов з життя академік НАН України, професор, доктор технічних наук, заслужений діяч науки і техніки України

Микола Васильович Новіков

Continue reading

Поділитись:

Нагородження переможців олімпіади та конкурсу САПР-2017

Сьогодні, 6.04.2017 були підведені остаточні результати ХХ Всеукраїнської студентської олімпіади та конкурсу наукових робіт студентів з дисципліни “Системи автоматизованого проектування та комп’ютерного моделювання в машинобудуванні”. Офіційний протокол олімпіади можна завантажити тут, конкурсу – тут.

Дякуємо всім учасникам та керівникам команд, які приїхали на олімпіаду і конкурс, бажаємо успіхів у майбутньому.
Окрема подяка компаніям “АСКОН Україна” та AMCBridge, за багаторічну підтримку цих заходів та надані призи переможцям.

Поділитись: