Потрібна допомога

Дорогі друзі,

До студента факультету електроенерготехніки та автоматики #КПІ Дмитра Зайцева, його рідних і друзів прийшло горе.

4 березня 2013 року в Національному науковому центрі радіаційної медицини йому було поставлено діагноз «гострий монобласний мієлолейкоз» і рекомендовано розпочати курс хіміотерапії.
Після проведення першого курсу лікування хіміотерапією позитивних тенденцій не було виявлено. Дмитру необхідно провести декілька таких курсів, а у разі ремісії – провести пересадку кісткового мозку. 

Найближчі необхідні донори знаходяться у Німеччині. Більшість ліків, які призначаються Дмитру, неможливо знайти в Україні і доводиться звертатись до іноземних аптек, а це призводить до достатньо довгого процесу.

Кожного дня батьки Дмитра витрачають декілька тисяч гривень. Силами студентів та викладачів нашого університету було зібрано близько 100 000 гривень та передані батькам Дмитра. Але, на жаль, цієї суми недостатньо. Орієнтовна вартість лікування (хіміотерапія, пошук донора та трансплантація) близько 200 000 євро.

Ректорат звернувся до Міністра охорони здоров’я, відомих політиків, бізнесменів, випускників КПІ з проханням продовжити надавати допомогу родині Дмитра.

У разі змоги, Ви також можете долучитися до цієї гуманної справи, скориставшися реквізитами:

Отримувач: ПриватБанк Найменування банку: ПриватБанк
Номер рахунку 29244825509100 МФО: 305299 ОКПО: 14360570
Призначення платежу – благодійна допомога на лікування сина Зайцевій Тетяні Григорівні, для зарахування на картку: 5457092301136598

З щирою вдячністю. М. Згуровський.

Поділитись:

Comments are closed.