Вступ на освітній ступінь “БАКАЛАВР”

БАКАЛАВР – освітній ступінь вищої освіти особи, яка на основі повної середньої загальної освіти або на базі диплому молодшого спеціаліста здобула базову вищу освіту, фундаментальні і спеціальні уміння та знання щодо узагальненого об’єкта праці (діяльності), достатні для виконання завдань та обов’язків (робіт) певного рівня професійної діяльності, що передбачені для первинних посад у певному виді економічної діяльності.

Спеціальність “131 – ПРИКЛАДНА МЕХАНІКА” – це спеціальність, на якій вчать проектувати та будувати машини, але насправді це можливість одержати найкращу технічну освіту й стати справжнім майстром інженерних вершин. Прикладна механіка – спеціальність широкого профілю, яка дозволить вам в межах КПІ ім. Ігоря Сікорського навчитись розбиратись у складових частинах великих промислових виробництв, зрозуміти будову будь-яких промислових систем та навіть літаків й космічних кораблів. Ви будете знати, як впроваджуються новітні комп’ютерні технології на виробництві, вільно оперувати всіма потрібними програмами й розробляти надсучасні підходи до оптимізації промисловості. Ми готуємо професіоналів високого рівня для успішного кар’єрного росту на підприємствах, в міжнародних та українських компаніях; в аналітичній, консультативній та дослідницькій діяльності, де здобуті знання та навички високо цінуються роботодавцями.

Освітня програма “ІНСТРУМЕНТАЛЬНІ СИСТЕМИ ІНЖЕНЕРНОГО ДИЗАЙНУ” – це сучасна освітня програма, яка готує фахівця, здатного розв’язувати складні перспективні задачі та проблеми машинобудівного виробництва на світовому ринку в напрямках гармонійного поєднання естетичних, ергономічних та техніко-економічних показників наукоємної продукції.


На старших курсах ми даємо спеціалізацію “ІНСТРУМЕНТАЛЬНІ СИСТЕМИ ТА ТЕХНОЛОГІЇ ФОРМОУТВОРЕННЯ ДЕТАЛЕЙ” в межах якої ведеться профільна конструкторсько-технологічна підготовка в галузі інструментального виробництва та забезпечення, а також посилена та комп’ютерна підготовка з проектування та 3D-моделювання складнопрофільних виробів та інструментальних систем, їх удосконалення та оптимізації. Завдяки двом міжнародним спільним навчальним центрам CAD/CAM технологій, а саме «КПІ – Autodesk» та «КПІ – Delcam» студенти вивчають найсучасніше програмне забезпечення, таке, як  Autodesk Inventor, Autodesk Simulation, Delcam PowerMILL, Delcam FeatureCAM, ArtCAM тощо.

та спеціалізацію “ІНЖЕНЕРНИЙ ДИЗАЙН”, де студенти одержують ґрунтовні знання з механічної інженерії, художнього конструювання, що підкріплено наскрізною комп’ютерною підготовкою, вивчають дисципліни з сучасного матеріалознавства, інтегрованих технологій, обладнання і оснастки, дизайну та реінжинірингу. Основа спеціалізації – художнє конструювання машин для різних галузей з урахуванням естетики, ергономіки, функціональності. Поглиблено вивчаються дисципліни комп’ютерної підтримки інженерної діяльності – програмування обладнання з ЧПК, автоматизація інженерного дизайну в Autodesk (Fusion 360, Inventor, 3DS Max Design, Vault Basic тощо), технології тривимірного друку. Студенти беруть активну участь в міжнародних інженерно-спортивних проектах, серед яких «Формула Студент». Роботодавці – ДП «Антонов», «Boeing», «Skoda Auto», «Sandvik», «SecoTools», «ISCAR» тощо.


Вступ на 1 курс за сертифікатами ЗНО

Строки прийому заяв та документів: 12-26 липня (до 18:00) 2018 року

Сертифікати ЗНО (2016 – 2018 років; Іноземна мова – лише 2018 рік):

  1. Українська мова та література – не менше 100 балів
  2. Математика – не менше 125 балів за умови, що Фізика або Іноземна мова – не менше 100 балів
  3. Фізика або Іноземна мова – не менше 125 балів за умови, що Математика – не менше 100 балів

Коефіцієнти конкурсних предметів


Вступ на 1 курс за дипломом молодшого спеціаліста

Строки прийому заяв та документів: 12-24 липня (до 18:00) 2018 року

Вступні випробування:

  1. Математика
  2. Фізика

Офіційні документи

Правила прийому до Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського» в 2018 році

Положення про прийом на навчання для здобуття освітнього рівня магістра та за індивідуальними програмами підготовки бакалавра на основі здобутого освітньо-кваліфікаційного рівня «молодший спеціаліст» у 2018 році

Етапи вступної кампанії та розклад роботи Приймальної комісії

Перелік документів для вступу до Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського»


 Телефон гарячої лінії Відбіркової комісії ММІ: (097) 131 85 65

Поділитись:

Comments are closed.