Люблінський технологічний університет спільно з Люблінським науково-технологічним парком запрошують Вас взяти участь у міжнародній науково-практичній конференції «Сучасні методики, інновації та досвід практичного застосування у сфері технічних наук», яка відбудеться 27–28 грудня 2017 р. у місті Люблін, Республіка Польща.
До участі в конференції запрошуються науковці, аспіранти, студенти ВНЗ та науково-дослідних установ, а також практичні працівники, які активно займаються науковими дослідженнями у сфері технічних наук.
Організаційний комітет конференції:– prof. dr hab. Marzenna Dudzinska – Prorektor ds. Nauki Politechniki Lubelskiej;– prof. dr hab. inz. Zbigniew Pater – Dziekan Wydzialu Mechanicznego Politechniki Lubelskiej;– prof. PL dr hab. inz. Wojciech Jarzyna – Prodziekan ds. Nauki Wydzialu Elektrotechniki i Informatyki Politechniki Lubelskiej;– dr inz. Arkadiusz Malek – Dyrektor Dzialu Rozwoju, Lubelski Park Naukowo Technologiczny S.A.

Форма участі: дистанційна.
Особи, зацікавлені взяти участь у роботі міжнародної конференції, мають надіслати електронною поштою до організаційного комітету до 26 грудня 2017 р. (включно) наступні документи:
1) заповнену за зразком заявку;
2) тези доповіді;
3) відскановану електронну копію підтвердження сплати організаційного внеску.

Усіх учасників конференції буде забезпечено збірником тез та сертифікатом про участь, які буде направлено на поштову адресу учасників, вказану у заявках.
Учасники конференції матимуть можливість презентувати збірник матеріалів і сертифікат як підтвердження участі в міжнародній конференції, що відбувалась у країні, яка входить до Європейського Союзу. Сертифікат є документом, який підтверджує участь у роботі наукової конференції (конгресу, симпозіуму, семінару), проведеної у країні, що входить до ЄС, відповідно до пункту 5.2, 7.3 розділу 2 Порядку присвоєння вчених звань науковим і науково-педагогічним працівникам, затвердженого Наказом Міністерства освіти і науки України від 14 січня 2016 р. № 13. Детальна інформація про конференцію міститься в інформаційному буклеті.

Завантажити інформаційний буклет

Організатори конференції: Politechnika Lubelska та Lubelski Park Naukowo Technologiczny
Представництво організаційного комітету конференції в Україні: Центр українсько-європейського наукового співробітництва
Контактна особа: Бєлов Дмитро Миколайович – д.ю.н., професор, професор кафедри конституційного права та порівняльного правознавства УжНУ, директор Центру українсько-європейського наукового співробітництва.