На семінарі компанії ISCAR

3 жовтня викладачі та студенти старших курсів кафедри інтегрованих технологій машинобудування НТУУ „КПІ” взяли участь у семінарі, який організувала компанія ISCAR (www.iscar.com.ua) – один зі світових лідерів у виробництві різального інструменту для машинобудування.

В тривалій, проте надзвичайно насиченій та інформативній доповіді президент компанії ISCAR Яков Арпаз (Jacob Harpaz) розповів по сучасні тенденції в інструментальному виробництві та про найновіші інноваційні розробки компанії.

На самому початку була чітко викреслена стратегія співпраці компанії ISCAR з підприємствами, в якій виробники інструменту виступають партнерами у справі основної задачі виробництва – підвищення ефективності на основі фірмового підходу компанії „Розумного оброблення” (Machining Intelligently).

Ідеєю високоефективної технології пронизані усі розробки компанії, веред яких фірмова технологія нанесення покриттів SUMO TEC, інноваційні рішення для токарного оброблення ISO TURN, HELI TURN, SAFE-T-LOCK, DOVE IQ TURN, HEAVY super TURN, високоефективні рішення для оброблення отворів DOVE IQ DRILL, SUMO CHAM IQ, SUMO GUN, інноваційні рішення для операцій відрізання TANG GRIP IQ, які останнім часом еволюціонували у ще більш ефективні конструкторські рішення з унікальними можливостями, артистично-оригінальне рішення щодо удосконалення системи PENTA IQ GRIP, цілу низку нових високоефективних рішень в конструкціях фрез – HELI IQ MILL, MILL SHRED, DOVE IQ MILL, HELI DO, HELI TANG, оригінальні та високоточні системи швидкого й точного затискання інструменту, високоефективні системи охолодження та багато-багато іншого.

Яков Арпаз розповів, що за останні кілька років компанія ISCAR випустила 1230 інноваційних рішень в галузі різального інструменту. Не можна було не відмітити оригінальний спосіб подачі матеріалу – після чергової порції технічного матеріалу слідувала невелика пауза протягом якої чудові дівчата з танцювально-музичного гурту  робили семінар не тільки корисним, а й приємним. Дотепний гумор доповідача викликав бурхливу реакцію аудиторії й дозволяв глибше зрозуміти філософію компанії ISCAR. Усі учасники отримали сучасні каталоги про продукцію компанії та приємні сувеніри. Дякуємо компанії ISCAR та її представництву в Україні за корисний та цікавий семінар з проблематики, яка так потрібна й машинобудівним підприємствам України й фахівцям з інструментального виробництва, яких готує кафедра інтегрованих технологій машинобудування НТУУ „КПІ”.

Поділитись:

Comments are closed.