Всеукраїнський конкурс наукових робіт студентів «САПР та КМ в машинобудуванні — 2017»

5.04.2017  відбулась конференція наукових робіт студентів з дисципліни «Системи автоматизованого проектування та комп’ютерного моделювання в машинобудуванні«.

На конкурс було подано 25 робіт з 15 університетів України. На жаль, не всі учасники змоги приїхати і виступити з доповідями, їхні роботи були оцінені лише заочно.

Журі конкурсу складалось із представників університетів (по одному викладачу від університету), які оцінювали актуальність робіт, степінь автоматизації, досягнуті результати, вміння роботи доповідь та відповідати на запитання. І хоча офіційні переможці будуть оголошені завтра, вже сьогодні можна сказати, що всі роботи були цікавими і спрямованими у майбутнє. Хочеться подякувати учасникам і керівникам, які приїхали до нас.

Особлива подяка компаніям «АСКОН Україна» та AMCBridge, які підтримують конкурс, розказали учасникам про сучасні тенденції розвитку комерційного програмного забезпечення для потреб автоматизації в машинобудуванні, надали цінні подарунки для переможців конкурсу.

На 6.04.2017 на 13 годину заплановане нагородження переможців олімпіади і конкурсу наукових робіт студентів.