Cемінар «Професійні рішення для виконання розрахунків на міцність механічного обладнання та конструкцій»

Шановні колеги!

Компанія «Інформаційні технології САПР» та Науково-технічний центр «АПМ» запрошують вас і ваших співробітників на семінар «Професійні рішення для виконання розрахунків на міцність механічного обладнання та конструкцій», на якому буде представлено:
· лінійка програмних продуктів для інженерного аналізу машинобудівних, будівельних та інших об’єктів (САЕ-технології);
· основні можливості системи розрахунку на міцність APM FEM для КОМПАС-3D;
· комплекс систем APM WinMachine для автоматизованого розрахунку механічного обладнання та конструкцій;
· демонстрація роботи вище вказаних систем наживо, на прикладі рішення різноманітних розрахункових задач;
· відповіді на питання від розробників програмного забезпечення.

Завантажити запрошення та програму семінару.

Дата та місце проведення: 29 червня 2017 р.
м. Київ, вул. Політехнічна, 6, корпус 5, аудиторія 307, Теплоенергетичний факультет НТУУ КПІ ім. Ігоря Сікорського (300 метрів від станції метро «Політехнічний інститут»).

Час роботи: реєстрація – з 9:30, ділова програма – з 10:00 до 13:00.

Участь у семінарі безкоштовна!
Реєстрація обов’язкова та здійснюється до 27 червня 2017 р. за адресою електронної пошти info@itsapr.com, або за телефонами 044 503-95-34 та 067 232-73-38 – Дмитро Буличев.
При подачі заявок просимо вказувати назву підприємства/організації, ПІБ, посаду та номер телефону учасника.

За інформацією,
Вінніка Олександра
ТОВ «Інформаційні технології САПР»