Підготовка до працевлаштування

Спільний навчальний центр НТУУ «КПІ» – Прогресстех-Україна оголошує набір на курси підготовки за програмою «Основи конструювання і міцності літальних апаратів та їх агрегатів».

Програма курсів передбачає вивчення конструкції і міцності літаків та його елементів, основ аеродинаміки. Також в рамках підготовки розглядатимуться сучасні програмні продукти для вирішення задач міцності авіаційних елементів і конструкцій, зокрема Patran/Nastran, CATIA v5 та Microsoft Excel.

Термін навчання – 4 місяці. Заняття проходитимуть після 16-00 тричі на тиждень. По закінченню навчання слухачі курсів отримують відповідний сертифікат та при успішному заліковому тестуванні випускникам буде запропоновано посаду інженера-механіка в компанії «Прогресстех-Україна». Навчання безкоштовне. Початок занять у вересні 2014 р.

Набір у групу навчання відбувається за попередніми заявками на конкурсній основі. Заявки приймаються від студентів останнього курсу навчання, захист дипломних проектів яких заплановано на початок 2015 року. Також до участі у конкурсі запрошуються всі зацікавлені випускники вищих навчальних технічних закладів. Конкурсний відбір слухачів курсів відбудеться на початку вересня 2014 р. за результатами тестування з опору матеріалів та англійської мови.

Термін подачі заявок – 20 серпня 2014 р. Шаблон заявки можна отримати надіславши запит на адресу ukr@progresstech.aero або завантажити тут – (Файл форми заявки скачати).

Адреса для відправлення заявок: ukr@progresstech.aero

Довідки за телефоном: 044-594-56-61 (вн. 208).

Поділитись:

Comments are closed.