Ulisses Printing 3D

Компанія УЛИСС (Українська Лабораторія Інформаційних Систем) – офіційний дистриб’ютор світових лідерів виробництва обладнання і рішень в сфері банківських технологій.
Компанія була заснована в 1992 році на світанку ери інформаційних технологій.

За час свого існування на ринку України компанія УЛИСС стала партнером таких світових брендів як: GRG Banking, CTS Cashpro, De La Rue, EuroSec, Bass Technology, Talaris, Digital, Banqit, Hewlett-Packard.

Компанія має більш ніж 20-річний досвід поставок і обслуговування серверного обладнання та банківської техніки провідних світових виробників. За ці роки компанією була здійснена поставка понад 2000 банкоматів BANQIT, 700 електронних касирів і сортувальників банкнот Talaris (De La Rue), тисячі серверних і робочих станцій Hewlett-Packard і Digital та іншого обладнання фінансової та ІТ сфери.

Все обладнання, що поставляється обслуговується власними сертифікованими фахівцями. Департамент сервісної підтримки УЛИСС складається з 8 регіональних сервісних центрів, які забезпечують безперебійний, оперативний і професійний сервіс по всій території України. Команда фахівців департаменту сервісної підтримки складається з більш ніж 30 сервісних інженерів і програмістів.

У число наших корпоративних замовників входять банки і підприємства України: Приватбанк, Укрсиббанк, Альфабанк, ФИДО Банк, VAB Банк, Банк “Фінанси та Кредит”, Промінвестбанк, Банк “Хрещатик”, Банк “Форум”, Ощадбанк, ПУМБ і інші банки, Укрпошта , мережа магазинів Гудвайн.

Поділитись:

Comments are closed.