Шановні колеги!
Національний університет “Львівська політехніка” з 5 по 10 лютого 2018 року проводить VІІ Міжнародну науково-технічну конференцію „Прогресивні технології у машинобудуванні”, в якій запрошуємо Вас взяти участь.

Більш детальна інформація – у інформаційному повідомленні

ТЕМАТИКА КОНФЕРЕНЦІЇ

1. Прогресивні технологічні процеси обробки різанням, методи формоутворення і поверхневого зміцнення.
2. Металорізальні верстати з ЧПК, технологічне спорядження та інструменти.
3. Комп’ютерне проектування та моделювання технологічних процесів, CAD/CAM/CAE та CALS-технології у машинобудуванні.
4. Інженерія поверхні.
5. Технологічні методи забезпечення якості виробів.
6. Сучасні технології механоскладального виробництва.

Для участі у конференції необхідно попередньо надіслати до 1 грудня 2017 року на електронну адресу оргкомітету nulp_tmb-konf@i.ua. заявку на участь, тези доповіді (електронні варіанти українською, або англійською мовами)
Звертаємо Вашу увагу на те, що тільки до 1 грудня бронюються місця в готелі бази Звенів.

Просимо повідомити список учасників, що бажають прийняти участь у конференції за формою заявки:
1. Прізвище, ім’я, по-батькові учасника конференції.
2. Кількість супроводжуючих осіб.
3. Термін перебування (заплановано 3 доби).
Орієнтовна вартість проживання 1 особи – 250 грн за добу
Для тих, хто не подасть попередньої інформації про бронювання номера, оргкомітет не гарантує поселення у готелі бази Звенів.

Крім того, запрошуємо учасників конференції безкоштовно опублікувати повні тексти доповідей на конференції “Прогресивні технології у машинобудуванні” у науковому журналі “Ukrainian Journal of Mechanical Engineering and Materials Science”. Журналу присвоєно номер ISSN та зареєстровано в якості друкованого засобу масової інформації (Свідоцтво Серія КВ, № 21555-11455Р). Засновник і видавець – Національний університет “Львівська політехніка”.
Статті приймаються англійською мовою. З вимогами до оформлення статей можна ознайомитися на офіційному сайті журналу: http://science.lp.edu.ua/uk/ujmems
Можливий переклад оформленої згідно вимог статті з української (російської) на англійську мову. В такому разі вартість перекладу становитиме 4$ за одну повну сторінку тексту (не враховуючи рисунки і формули). Публікація (друк) статті залишається безкоштовним.

Матеріали для публікації у фаховому збірнику НУ”ЛП” “Оптимізація технологічних процесів” можна надати під час перебування на конференції (У ФАХОВИЙ ВІСНИК БУДУТЬ ВКЛЮЧЕНІ ТІЛЬКИ СТАТТІ АВТОРІВ, ЩО ПРИЙМАТИМУТЬ БЕЗПОСЕРЕДНЮ УЧАСТЬ У КОНФЕРЕНЦІЇ)

За інформацією оргкомітету конференції.