5.04.2017  відбулась конференція наукових робіт студентів з дисципліни “Системи автоматизованого проектування та комп’ютерного моделювання в машинобудуванні“.

На конкурс було подано 25 робіт з 15 університетів України. На жаль, не всі учасники змоги приїхати і виступити з доповідями, їхні роботи були оцінені лише заочно.

[metaslider id=5262]

Журі конкурсу складалось із представників університетів (по одному викладачу від університету), які оцінювали актуальність робіт, степінь автоматизації, досягнуті результати, вміння роботи доповідь та відповідати на запитання. І хоча офіційні переможці будуть оголошені завтра, вже сьогодні можна сказати, що всі роботи були цікавими і спрямованими у майбутнє. Хочеться подякувати учасникам і керівникам, які приїхали до нас.

Особлива подяка компаніям “АСКОН Україна” та AMCBridge, які підтримують конкурс, розказали учасникам про сучасні тенденції розвитку комерційного програмного забезпечення для потреб автоматизації в машинобудуванні, надали цінні подарунки для переможців конкурсу.

На 6.04.2017 на 13 годину заплановане нагородження переможців олімпіади і конкурсу наукових робіт студентів.