ФАРММАШ

ТОВ «ФАРММАШ» – сучасне високотехнологічне підприємство, що працює на ринку В2В.Основні напрямки компанії – упаковка і закупорювальні засоби для фармацевтичної, харчової та хімічної промисловості. Якість продукції ТОВ «ФАРММАШ» відповідають високим вимогам партнерів компанії щодо якості та безпеки пакувальної продукції.

Компанія «ФАРММАШ» – була заснована в 1999 році, як виробник полімерних закупорно – дозуючих виробів.

Починаючи з 2005 року ТОВ «ФАРММАШ» плідно співпрацює зі світовими лідерами в області інжекційних машин, компаніями “Demag” і “Engel”. Як результат щорічно оновлюється парк ливарних машин, що забезпечило якість продукції, що випускається і гарантію безперебійних поставок клієнтам.

У 2007 році введено в експлуатацію нове виробниче приміщення загальною площею 3000 квадратних метрів, на якому успішно експлуатуються 20 одиниць обладнань.

Віддаючи перевагу якості продукції, що випускається, на підприємстві здійснено перехід на експлуатацію горячеканальних прес-форм. Використання даних систем направлено на підвищення якості виробів (виключення технологічних відходів, надається можливість переробляти тільки первинне сировину) Як результат гарантія високої якості продукції, що випускається.

Накручувальні кришки і ковпачки виробляються за технологією викручування в прес-формі, яка виключає деформацію нарізної частини при зніманні виробів, що гарантує якісне з’єднання сполучених виробів кришка-флакон і запобігає при накручування кришки прокручування на горловині флакона.

Для оптимізації процесу розробки і випуску нових виробів на підприємстві створено власне конструкторське бюро. Відділ проектування та розробки створює концепції нових видів продукції і нові моделі оснастки, використовуючи технології CAD-системи з урахуванням побажання наших клієнтів.

З 2009 року відбувся введення в експлуатацію інструментальної дільниці виробництва прес – форм, укомплектованим високоточним металообробним обладнанням виробництва Німеччини, Швейцарії на якому працює першокласний колектив фахівців з величезним досвідом виробництва точної оснастки.

На підприємстві впроваджена система менеджменту якості в відповідностей з вимогами міжнародного стандарту ISO 9001: 2008.

Підприємство може запропонувати повний цикл виробництва полімерних виробів від розробки концепції вироби до виробництва прес-форми з подальшим випуском готової продукції. При цьому замовник отримує кінцевий продукт, а ми гарантуємо поставку продукції високої якості і точно в строк.

про нас2

ТОВ «ФАРММАШ» – сильна і стабільна компанія, яка готова до співпраці в рамках довгострокових інвестиційних проектів не тільки з українськими компаніями, але і з підприємствами Європи.

Репутація, досвід, асортиментний портфель компанії дозволяє розширювати географію поставок на зовнішні ринки: Росії, Казахстану, Молдавії, Туреччини, Північної Америки, Румунії.

Ми запрошуємо до розмови про встановлення партнерських відносин і співпраці всіх бажаючих!

Поділитись:

Comments are closed.