Про нас

Кафедра “Конструювання машин” входить до складу Механіко-машинобудівного інституту Національного технічного університету України “Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського”.

Ми готуємо бакалаврів, магістрів та докторів філософії за спеціальністю “131 – Прикладна механіка” за двома освітніми програмами “Інструментальні системи інженерного дизайну” та “Технології комп’ютерного конструювання верстатів, роботів і машин” . Доступні блоки вибіркових дисциплін  “Інструментальні системи та технології формоутворення деталей”, “Інженерний дизайн” та “Технології комп’ютерного конструювання верстатів, роботів і машин”.

Історія кафедри розпочалась 1969 р. у складі Механіко-машинобудівного факультету “КПІ ім. Ігоря Сікорського”. Сьогодні кваліфіковані викладачі, наукові співробітники та учбово-допоміжний персонал забезпечують високу якість навчання та проводять активну наукову роботу. Аудиторії кафедри добре пристосовані для проведення занять на сучасному рівні із застосуванням мультимедійних технологій. Лабораторне обладнання дозволяє проводити наукові дослідження процесів і об’єктів сучасного машинобудування. Ми активно співпрацюємо з державними і науковими установами, провідними підприємствами та університетами. Міжнародні зв’язки кафедри охоплюють такі країни, як Росія, Німеччина, Португалія, Сербія, Болгарія, Туреччина, Іран, Китай, В’єтнам, Єгипет, Конго.  Ми пишаємось видатними випускниками кафедри та її студентами, багато з яких є переможцями та призерами численних конкурсів та олімпіад.

Наші студенти мають можливість брати участь в роботі чисельних інженерних гуртків та  живуть весело і отримують гарні знання й уміння.

Обирайте кафедру конструювання машин!

Comments are closed.